911 Zakázaný deníček

On-line Filmy, které Vám televize nepustí, zprávy, které Vám noviny nesdělí...

Humor

Prý, že mu vyfotí auru

Rekvalifikace nemusí být vždy tím nejšťastnějším řešením
My Češi jsme opravdu v mnohém nepoučitelní.  Nejen, že kupříkladu strkáme úspory do všeho možného mimo asi tří fungujících bank (které ne, že by netunelovaly taky, stát je však, alespoň zatím, musí držet v pohodě), ale ve své zmatenosti jdeme ještě mnohem dál.  

     Sledujete unikátní video ze Salónu Aura Photo Imagination, který si nedávno otevřela parta propuštěných horníku na Ostravě 1.  Muž na obrázku (podařilo se nám získat originál videosekvence - viz obrázek)
, byl Jaroslav Tomeš.  O co vlatně ale jde? 

Mnozí jsme ve své vynalézavosti  zašli tak daleko, že už jsme schopni si zaplatit i takzvanou fotografii aury, tedy takové naší, malé svatozáře.  Tato fotografie, pokud se vydaří, (což bohužel není právě případ pana Tomeše),  obsahuje zvláštní duhově spektrální polaroidovou mlhu kolem naší hlavy, kterou nám za další pětistovku laskavý fotograf vysvětlí.  

     Zdánlivě neškodná věc. Ovšem to, co se během výše zmíněné fotografické seance přihodilo nešťastnému Tomešovi už rozzlobilo i samotnou manželku oběti Janu Tomešovou.

Našim redaktorům řekla doslova:  "Nejsem žádná puritánka, věděla jsem, že to je asi neseriosní věc, ale tohle je moc i na mne. Uvažujeme s maminkou dokonce i o tom, že firmu Aura Photo zažalujeme!"  ms 

Žádné komentáře
 
Motto: ...Politik je osoba, která běhá po poli se skřivánkem v kleci a křičí: "Jen se podívejte, jak si tady pěkně létá a to jen proto, že tady s ním běhám"...