911 Zakázaný deníček

On-line Filmy, které Vám televize nepustí, zprávy, které Vám noviny nesdělí...

Humor

Tragedie v Linzi

Tragická nehoda české akvabelky... (Ukázka - Pro odlehčení stránky provozujeme také zprávy humorného charakteru v rubrice Humor v levém Menu, což ale nic nemění na tom, že zprávy v ostatních rubrikách jsou skutečné a alarmující)

 

K tragické události došlo při prezentaci České republiky na festivalu kultury a sportu v rakouském Linzi.  Seskupení českých reprezentatek v aquabelingu, známé po celém světě jako  lotosový květ zažilo obrovské fiasko. Anna při nešťastné podplavběVedoucí skupiny plavkyně Anna Záleská nevydržela nápor na nervy a při slavnostním večerním vystoupení v bazénu hotelu Ricz k   závěrečné ceremonii nezvládla podplav na další nacvičenou figuru a Ricz se doslova otřásl v základech.  

Mezitím co kolegyně odnášely rudou nešťastnici do kabinek zavládla mezi přítomnými doslova panika. Celé nešťastné situace se navíc chytili aktivisté a reportéři sdružení Greenpeace, kteří dali do souvislosti nešťastný exces Záleské s uhynutím ozdobných leknínů, které lemovaly až do nešťastné události okraj bazénů.  Bylo velmi těžké rozcitlivělou aquabelku uklidnit, abychom mohli zjistit její dojmy:  "Lepší jeden prd než deset doktorů. " 

Vzala nakonec vedoucí našich aquabelistek celou věc s potřebným nadhledem.  Nicméně do smíchu nikomu nebylo a Záleská netrpělivě čeká na rozhodnutí komise plaveckého svazu.  ms

Žádné komentáře
 
Motto: ...Politik je osoba, která běhá po poli se skřivánkem v kleci a křičí: "Jen se podívejte, jak si tady pěkně létá a to jen proto, že tady s ním běhám"...