911 Zakázaný deníček

On-line Filmy, které Vám televize nepustí, zprávy, které Vám noviny nesdělí...

Homepage

Hollywood, aneb o co tu jde?

Kdo z nás nemá rád pěkný filmový příběh. Jenže filmové příběhy mají společnou jednu velmi podivnou věc...

Opravdu jsou nám cenější iluze, než životy vlastních dětí?

..."Fakta jsou ohromující! Hollywood je primární příčinou dětského kuřáctví"... - pokračování citace a vědecké důkazní materiály zde.

                                                               Pravdu o tabáku, podpořte prosím snahu o veřejnou informaci k obsahu chemických složek v tabáku

     Kliknutím na podtržený název filmu se Vám otevře kratičká scéna, podle fotoukázky. Při rychlém připojení levým tlačítkem myši přehrajete on-line. Při pomalém připojení, nebo aktuálně pomalém průtoku dat, pravým tlačítkem na podtrženém názvu filmu zvolte "uložit cíl jako", určete, kam si ukázku (0,5 - 3,5 MB) uložíte a po stažení přehrajete z vlastního počítače.Uma ThurmanPulp Fiction je koncert tabákového koncernu a Umy Thurman. V ukázce jí přikuřuje John Travolta. Ve filmu Henry and June jí spisovatel Henry Miller, (kterého hraje Fred Ward), přikuřovat nemůže, protože zatím co June Miller (Uma Thurman) to rozpaluje v kuchyni, světový spisovatel a dramatik musí utírat nádobí! Sólo má také ve Sweet And Lowdown a The Truth Abour Cats And Dogs.

A jako bonus malá hádanka: Tato scéna, kde to Uma pěkně roztahuje u lesa je z Červené Karkulky nebo také z Pravdy o kočkách a psech?

Teri Hatcher

 

Tango and Cash roztahala Teri Hatcher okouzlujícím způsobem. Vysoký standard udržela i v Heaven´s Prisoners a Since You´ve Been Gone.


Pavlína PořízkováPavlína Pořízková si sundala podprsenku a pořádně to rozkouřila ve filmu Thursday. Ráda si také zakouří při pěkné písničce ve filmu Long Time Since.


Markéta HrubešováVe filmu Delta of Venus došlo k zajímavému úkazu, kdy z tramvaje nejdříve vyleze cigareta a teprve potom herečka Markéta Hrubešová.Julia OrmondS českými herečkami si nezadá roztomilá Julia Ormond, která statečně tahá ve filmu The Barber Of Siberia.


Sandra Bulock 28 dní je fenomén tabákové reklamy, kdy cigarety Marlboro propaguje a klientce "protidrogové" léčebny připaluje kouřící terapeut (Steave Buscemi)! K postřehnutí je i značka zde propagovaného výrobku. Sandra je přičinlivá a protahala prakticky všechny role. Má to ráda jak ve snídaňovém bufetu A Time To Kill , tak i v autě Forces Of Nature!Bridgite BardotPronést kouření ženským westernem se může zdát těžké, ve filmu Les Petroleuse také Brigitte Bardot už v roce 1971 dokázala, že to jde. Gratulujeme. Roztahat umí ale i na toaletě La Mepris.


Winona RyderWinona Ryder si nechá zapálit v obchodě Simone, velkou zručnost prokáže, když to rozpaluje při řízení auta Night On Earth, potom si to všechno přebere před zrcadlem Mermaids a hurá na uměleckou schůzku Celebrity. Zakouří si samozřejmě i v nemocnici How To Make An American Quilt.


Amy SmartNakonec od toho tam ti doktoři jsou. Pokud tedy mají čas a nekouří s fonendoskopem ležérně na krku, jako krásná Amy Smart ve snímku Blind Horizon. Ke cti jí nutno připsat, že v závěru ukázky způsobně uhasí cigaretu v bažantovi.


Marilyn Monroe1955 The seven Year Itch Marilyn Monroe a Tom Ewell propagují partnerské sdílení kuřácké vášeně. Je potřeba upokojit veřejné mínění, čerstvě zviklané prohlášením národních zdravotních organizací, že kouření je oficiálně prokázano jako původce rakoviny.


Filmový průmysl ale lékaře i vědce umlčel! Dnes ve Spojených státech zemře na tabákové drogy 1 200 lidí denně (!) - verifikace zde - a dalších 138 denně na důsledky kouření pasivního. To je ale jen špička ledovce. Tamní průběžná nemocnost, působená dětem i dospělým tabákovými produkty, od alergií, exémů, astmatu, přes rakovinu, choroby zraku, srdce či smrtelnou a velmi útrpnou obstrukční chorobu plic je v řádech desetimilionů až jednoho sta milionů občanů!

Meg Ryan Když muž miluje ženu, jistě jí přikazuje kuř, jako je to v této scéně, no a Meg Ryan poslouchá jako hodinky!
Angelina Jolie

Málokdo to umí tak půvabně roztahat o svíčku jako Angelina Jolie Original Sin. Že umí i se zapalovačem prokazuje v Life or Something Like It. No a pak už jenom tahat Gia, Beyond Borders.

 Sean YoungUž Vám někdy připálil Kevin Costner? Sean Young v No Way Out to udělal naprosto elegantně. V reklamě na Marlboro, nebo chcete-li filmu Control Sean Young doslova telefonuje Marlborkami! V Kingpin, Blade Runner a Poor White Trash jen krásně tahá!

 


Jennifer BealsFlashdance a Jennifer Beals, idol dvou generací dětí. Půvabná herečka si nechá zapálit také po koupeli Four Rooms. V Devil in Blue Dress si připálí a tahá sama.

 


Sophia LorenKrásné modré šaty a Sophia Loren to roztahává naznak v posteli Started In Naples. V The Millionairess už si stoupla, ale taky jí to moc sluší. Houseboat se trošku kymácí, ale Sophia umí a ukouřila to! Stejně jako další desítky televizních a filmových titulů.


Michele PfeifferPokud chcete uklidnit Michelle Pfeiffer, prostě jí připalte cigárko, jako tajemný muž v The Fabulous Baker Bory. Michelle v krásném duetu a to přímo v kině Power Passion And Murder.

 

Penelope CruzA jak tahá Penelope Cruz, když chce zbalit piráta Johny Deppa? Snímek Blow. Píše se rok 2005 a na svět přichází skvostný kuřácký duet s Charlize Theron Head In The Clouds. Neortodoxní Penelope to ale umí roztahat i na pánské toaletě Dont Tempt Me.


Cameron DiazFamózní kuřácký duet Cameron Diaz a Billa Murray ve snímku Feeling Minesota. Už mnohem střízlivější je v duetu s Mikem Mc Glone She´s The One. Naprosto neformální a nesobecká je v Keys to Tulsa, kde se dělí o poslední cigaretu s Ericem Stolzem a The Mask jí prostě sluší.Marlene DiettrichNejen Shanghaiským Expresem se doslova prohulila Marlene Diettrich. Výkonnost této propagační figury je skutečně enormní!Catherine Zeta JonesKouřit a zpívat najednou? A ještě v kriminále? To vše umí Catherine Zeta Jones v muzikálu Chicago. V The Legend oF Zorro nepohrdne dýmkou. V The Phantom už ale opět tahá cigaretu a umí nejen bez držení, ale dokonce při kouření i tleská!


Audry HepburnVe snímku Breakfast At Tiffany´s kouří krásná Audry opravdu všude, také před usnutím v ložnici se svým milým.

 Renée ZellweberNo a kdo už by neznal věčnou smolařku a čadilku René Zellweger, která tak pěkně prohulila deníky B. Jonesové. Přesto ve filmu Down With The Love přichází s novinkou. Podobně jako v karetní hře Black Jack i zde režisér herce splitoval. Proč?Bridget FondaBridget Fonda v Jackie Brown De Nirovi nestačí. Snad je to tím, že si dopřává pro lepší inspiraci i takzvanou "šlukovku" (opiovou dýmku) - druhá ukázka.


Courtney Love Courtney Love je miláček tabákových bossů a ve filmu 200 Cigarettes pořádá závody v kouření.

 


Susan SaradonV první ukázce z filmu Thelma And Louis to (Louise) Susan Saradon rozpálila jako správná kuchařka rovnou v kuchyni rychlého občerstvení, kde pracuje. Už jí zkrátka ten obyčejný život nebaví! Cigarety zjevně pomáhají, jen v této poutavé reklamě si zapálí 13 x!


Tady to Thelma, paní Geena Davis, ještě zkouší naprázdno, jak by s cigaretou vypadala?No a to by v tom byl čert, aby se to od ní (Thelma) Geena Davis nenaučila! Tady ještě trénuje s nezapálenou cigaretou a sleduje v zrcátku, jak jí kouření sluší, ale v tomto obraze už si připálí a zřetelně dá najevo, že od té chvíle už je připravená na všechna dobrodružství.


Fay DunawayPředchozí snímek se inspiroval u starší klasiky Bonnie and Clyde, kde statečně tahá Fay Dunaway.

 


Lara Flynn BoyleLara Flynn Boyle cigaretu neodloží ani při milování Cafe Society. Zvládá to i v Since You´ve Been Gone, kde jí dělá držák na cigaretu John Stewart. Ve snímku Threesome naopak zvládne Lara nejen cigaretu, ale pod vodou našmátrá i Josha Charlese. Statečně zaútočí zapalovačem v Eye of The Storm a konečně cigaretu přes celé plátno natáhne v Where The Day Takes You. Je pochopitelné, že si potom v Happiness postěžuje na únavu, kterou jí sláva přináší!

Karoline HerfurthVelké dívky nepláčou, ale kouří, je zjevně poselství krásné teenagerovské reklamy, kliknutím na název filmu uvidíte, jak to sluší krásné Karoline Herfurt. Nejinak je na tom Anna Maria zde. Je tragedií, že producenti a filmaři systematickou propagací tabakismu doslova gumují přicházející generace ze světa zdravých, plodných lidí.

Liv TylerJak herci musí milovat odraz své tváře na filmovém plátně? Často absolvují plastické operace, nechávají si likvidovat vrásky a tedy i mimiku, obecně tkáň botulotoxinem, vycpávat rty siliconem a tak dále. Když už jsme u těch smyslných rtů, tak tady, ve filmu Heavy si je užijeme v podání Liv Tyler a samozřejmě s cigaretou.

Elizabeth TaylorElizabeth Taylor udělala pro smrtící tabákovou kulturu mnoho. Ostatně také zapalovač z filmu Butterfield se stal velkým hitem!

 


Melanie GriffithRKO 281 roztahala Melanie Griffith. V Along For The Ride už jí pomáhal Patrick Swayze. Shadow of Doubt a Lolitu už ale zase tahá sama.Nicole KidmanTo všechno je ale úplné nic proti tomu, co umí Nicole Kidman! Prohulila se desítkami filmů k takové dokonalosti, že ve filmu Practical Magic kouří bez držení! V Bily Bathgate, Birthday Girl a The Hours už zase drží. Dokonce v The Human Stain se nebojí ani Hannibala Lectera a zase drží!


Whoopi GoldbergWhoopi Goldberg a její nikotinový úsměv pro reklamu Moonlight and Valentino.

 

 

Sigourney WeaverTaké Sigourney Weaver se s tím nemaže. Ve "Vetřeleci 2" dokonce kouří k snídani na palubě kosmické lodi! Naše ukázka je z filmu Death And The Maiden, kde prostě kouřit musí a to hned ve 12 obrazech, protože si nemá s kým povídat!

 
Julia RobertsMožná si chcete za peníze od tabákového koncernu pořídit stamilionový dům? Tak musíte "bafat" už pěkne do úvodních titulků Erin Brockovich a být krásná! Potom ale počítejte s tím, že už to prostě budete potřebovat. „Kouřila bych“, ozývá se Julia a její kamarádky v Mystic Pizza. A jakou značku? To se dozvíte ze Svatby jejího nejlepšího přítele.

Julia Roberts při své práci - propagaci tabákových výrobkůPři charitativní akci (2005) poslali fanoušci 302 000 klasických dopisů svým celebritám a filmovým studiím. Prosili je, aby se dále nepropůjčovali reklamě na kouření. Vždyť jen v USA přivedou filmová studia ke kouření 390 000 dětí ročně! Dopisy zůstaly bez odezvy. Až na Julii! Reakci Julie Roberts si můžete na vlastní oči prohlédnout v dokumentu "120 000 Lives" ke stažení zdarma zde. Dopis od Julie se vrátil se vzkazem, že pokud bude nadále obtěžována, podá na pisatele žalobu!

Robin WrightSinging Detective přinesl neskutečnou vizualizaci a Vy prostě musíte vidět, jaké to je, když dva vypadají jako čtyři! Tak umí tahat jen Robin Wright

 
Cyd CharisseSinging In The Rain, svůdný tanec Cyd Charisse ze známé tabákové reklamy.

 
Kate WinsletZatím jsme nezískali ukázku z filmu tisíciletí „Titanic“, kde to rozhulili DiCaprio a Kate Winslet. Kupříkladu Jack (DiCaprio) odmítá v klíčové scéně peníze za záchranu života s tím, že by raději cigaretu. Dostává dvě, jednu si dá za ucho a druhou zapálí přes celé plátno. Nicméně i ve filmu Iris je zřejmé, co Kate Winslet inspiruje k psaní.


Deborah UngerThe Weekend je prostě krásný, úplně idylický je, když jste Deborah Unger a manžel Vám velmi nenuceně připálí uprostřed kuchyně. Tak jak to ostatně chodí.


Salma HayekNo a pokud, lidově řečeno (jak ale také jinak?), máte vcelku slušnou opičku, rozhodně nechoďte před kameru, jako Salma Hayek ve filmu Frida.MadonnaŽe neuhodnete, kdo umí kouřit i při fitnes? Tak se podívejte na Swept Away. Madonna je po desetiletí zlatý důl tabákového průmyslu, farmaceutických koncernů a patologů! Jejímu fenoménu se proto věnujeme v samostatném článku.

 
ChairChair si také ráda zazpívá a zakouří v rodinném snímku Mermaids. Kouří, když se vrací k dětem, kouří při vaření a samozřejmě to také rozhulí pěkně na noc, sledovaná zamilovaným Bobem Hoskinsem.


Jeden z produktů řady tabákových výrobků BasicSharon StoneBasic Instinct je natolik propracovaným produktem, že tabákoví producenti uvedli souběžně na trh nové cigarety Basic! Scénárista Joe Eszterhas onemocněl z kouření rakovinou a uvědomil si, co filmy působil. Jeho dopis "Pomohl jsem Hollywoodu odsoudit miliony lidí na smrt", v češtině zde, oběhl filmové produkce, ale i světový tisk.


Je to prosba za ukončení války filmových producentů s dětmi a osobní vyznání, neboť Eszterhas obhajoval kouření ve filmu, jako projev reflexe skutečnosti a svobody tvorby. Jenže reflexe skutečnosti nemůže předběhnout skutečnost samu! Nebyly zde nejprve stovky miliónů kuřáků!

Videa a obrázky italských filmových hvězd s cigaretou! Evropská filmová studia fungují desetiletí úplně stejně, kliknutím na logo vstoupíte přímo do kuřáckého klipu populární Ornelly Muti, která si užívá svou filmovou cigaretu na pozadí světového hitu "Ti Amo". Na stránkách najdete další desítky obrazových a filmových ukázek propagace tabákových výrobků napříč desetiletími italské filmové tvorby. Doporučujeme.

Byli a jsou zde přičinliví tabákoví producenti a filmoví produkční, kteří nejprve naučili kouřit své hvězdy, což dříve bylo základní podmínkou pro získání role a bylo by podnes, kdyby už to většina herců tak pěkně neuměla. Skrze jejich charisma potom tabákový průmysl cílenou, pečlivě sjednanou a plánovanou manipulací přiváděl a přivádí do tabakismu své věřící - děti a mladéž.

Zde, na serveru Aktualne.cz je v této věci vyjádření psycholožky, zda rodiče a jak mohou fakticky ovlivnit dítě už ve fázi závislosti, tedy kouření a co mohou dělat.

Sharon Stone - Basic Instinct 2Sharon Stone, (přestože sama prodělala v důsledku nemoci kouření dva potraty a děti musela adoptovat), však jeho výzvu i osobní prosbu pominula a naopak se silně angažuje pro natočení druhého dílu této reklamy Basic Instinct 2 a nábor dětských klientů (90% nových kuřáků jsou děti) tabákového průmyslu nelítostně pokračuje.

Sharon Stone je absolutní špička v tabakistické propagandě. Tabakismus cíleně propaguje ve filmech i na společenských akcích. Jako zajímavost uvádíme zde kolekci, kde i v trenýrkách dokazuje svou lásku tentokrát k doutníkům.

Charlotte RamplingJednu z hlavních rolí si v Basic Instinct 2 odkouřila Charllote Rampling. Možná jí produkce vybrala pro její hereckou zkušenost z filmu Night Porter, kde hraje kuřačku dýmky. Zde, v Basic Instinct 2 jí cigaretu připálí samotná Stone.


V této kolekci uvádíme absolutní (!) zlomek tabákové filmové reklamy a to i u zmíněných hereček a herců! Celý filmový průmysl je nelístostná mašinérie propagace nemoci a smrti, postavená na utrpení a bolesti, kterými děti platí svou důvěru filmovým hvězdám a produkcím, které je systémově přivádějí do nemoci kouření.

Zde American Cancer Society ve své tiskové zprávě (2002) o frekvenci a účinnosti filmové propagace tabakismu mimo jiné uvádí příklad filmové "reflexe reality". V autobiografickém filmu Beautiful Mind představuje Russel Crowe profesora matematiky Johna Forbese Nashe, Jr., nositele Nobellovy ceny, jako náruživého kuřáka. John F. Nash, Jr. je přitom průkazně nejen nekuřák, ale naopak aktivní odpůrce kouření!

Začněme vnímat úlohu cigarety ve filmuFilmy představují cigaretu jako prostředek dosažení pohody, koncentrace a úspěchu od společenského až po sexuální kontext. Kdo z nás si vzpomene na obhájce zákona a práva od Holmese, přes Colomba, Policajta nebo rošťáka (?) Belmonda, Bonda či role Arnolda Schwarzeneggera, který by nehonil zločince s cigaretou v ústech, obklopen atraktivními ženami?

A také atraktivní herečky se snaží. Opravdu nenajdete film, kde by součástí sexuálního podtextu ať už Horečky sobotní noci, Pomády, Marlborové nevěsty na útěku, Deníčků B. Jones či Basic instinct, ale v podstatě u všech (!), nebyla cigareta ve smyslných ústech krásných žen, jako symbol hodný obdivu!

Kde tedy je pravdivá reflexe cigarety? Proč ani jeden Hollywoodský film nezobrazil i známé důsledky této závislosti, když už ji do světa zasel? Stovky miliónů nemocných, předčasně umírajících lidí, kteří převážně právě z obdivu a důvěry k filmovým hvězdám začnou tuto sebevražednou pouť dnes už hluboce v dětském věku.


Demi MooreTěžko najdete špičkového umělce, hvězdu, která není zájmově, či dokonce smluvně vázána k mlčení ve věci tabakismu. Často se uváže za profit z kolekcí fotografií, pro příklad zde Demi Moore, kterou uvádíme, protože její výkon v propagaci tabakismu je zcela enormní. Od filmů - k dispozici máme dvě ukázky - If These Walls Could Talk, Passion of Mind, přes televizní inscenace až po pózování v novinách a časopisech. Skutečně lze také o této dámě říci, že je živa nemocí a smrtí svých fanoušků, neboť na důsledky svého činění byla opakovaně upozorněna.Desetiletí proseb a důkazů, kuříkladu v této Nationwide Study, zkoumající vliv filmové propagace tabakismu na děti a mladé, zveřejněné 7. listopadu 2005 v New York Times (schválené a spolusignované kupříkladu E. M. Quellette, MD, JD, FAAP - President American Academy Of Pediatrics, J. E. Hill, MD - President American Medical Association či Annou Weselak - President PTA a dalšími) nepomáhá a mocní filmoví a tabákoví magnáti se dále promyšleně a cíleně živí profitem z výnosu propagace tabakismu - nemocnosti, invalidizace a v důsledku bezpočtu pozdějších úmrtí svých fanoušků, dětí, které tvoří 90% nových kuřáků!

Zde si můžete zdarma stáhnout nové dokumenty a dokumentární filmy, které v superkrátkých stopážích (do 60MB) atraktivně prokazují, že jen v USA filmová studia (úmyslnou propagací kouření ve filmech) přivedou ke kouření 390 000 dětí ročně, aby tak doplnila zemřelé kuřáky. Vědeckou instituci Smoke Free Movies, která snímky a výzkumy spolurealizovala, plně podporuje nejen WHO, ale řada dalších prestižních zdravotně - ochranných organizací z celého světa.

Z nekritického obdivu a touhy připodobnit se obdivovaným, často zbožňovaným filmovým hrdinům, bez jakékoliv ochrany od státu, které se naopak těší tabákoví producenti (!), děti překonají varovné příznaky tělesné (dávení, motání hlavy, kašlaní, ale i dramatičtější) a stanou se těžce závislými, nemocnými lidmi!

Je otázkou, jestli někdy politici přiznají, kdo inicioval jejich "rozdělení" drog na domněle měkké, tvrdé a "legální" tabák, aby tak zajistil bezkonkurenční prostředí právě té nejničivější, nikotinu, dodávanému navíc v likvidačním nosiči - cigaretě - obsahujícím tisíce často zhoubných či mutagenních chemikálií?

*Poznámka redakce k textu - On-line encyklpedie Wikipedia = informace o nikotinu, jeho psychotropním účinku a o tom, že kouření je plně ekvivalentní nitrožilní, injekční aplikaci drogy, s rozdílem, že kvůli této aplikaci dýchají děti přes 4 000 dalších, často patologizujících, kancerogeních a smrtelných látek v jejím zničujícícm nosiči tabáku - zde. Detailní popis tabáku, šamanského kouření i chemického složení tabákového kouře naleznete v On-line encyklopedii psychotropních rostlin „Enpsyro“ zde - konec poznámky.

Kdo za nás rozhodl, že droga heroinové síly závislosti, která ve světě zabije pět milionů lidí ročně, (v blízké budoucnosti má zabíjet dokonce deset milónů lidí za rok - zdroj WHO), v závěru často ve velmi utrpné nemocnosti průběžně udržuje miliardu a půl (!) lidí, je dotovaná, spravována a obchodována jako potravina?

Přestože tabák má větší výnosnost než skutečné zemědělské plodiny, EU jeho produkci na svých územích dotuje!V Evropské Unii zabije kouření denně 1808 lidí, verifikace zde. Toto číslo odpovídá válečnému konfliktu a dramaticky roste! Vypovídá však "jen" o pacientech, kteří se po letech nemoci dotrápí k smrti. U nemoci kouření je nejhorším jevem počet zraněných a doba jejich nemoci - kdy jsou tabákem vyloučeni z rozumného, zdravého intimního i společenského bytí, užíváme-li oprávněně příměru k válečnému stavu.

Na území EU tabákový průmysl udržuje v nadbytečné nemocnosti z nemoci kouření nejméně 125 milionů občanů (kuřáků i nekuřáků - díky genetickému zatížení a pasivnímu kouření) desítkami (!) nemocí a postižení prakticky celého těla a také psychiky. Jen u chronické nemoci obstrukční plic (CHOPN), kterou tabák působí dominantně a na kterou jen v ČR, (kde jí trpí milion pacientů - verifikace zde), ročně dva tisíce zemře, je předpokládaný výskyt v zemích EU 75 milionů nemocných!

Každý den v EU je prokazatelně vlivem pasivního a aktivního kouření zdiagnostikováno, tedy potvrzeno 3 567 nových nádrových onemocnění z kouření! To vše v "mírové" EU zajišťují samozřejmě naše politické reprezentace, neboť nadále tabák nejen politicky chrání a spravují jako potravinu, ale dokonce jej, konkrétně v EU dotují miliardou euro (údaje z let 2004/5) jako zemědělskou plodinu!

Pro velkou kritiku této absurdní dotace se prosazuje změna, kdy ale vůbec není jasně deklarováno, zda po přechodném obodobí deseti let se pěstování této nemoci přestane dotovat, či bude jen změněn provokativní statut rostliny ze zemědělské na technickou plodinu a dotace budou pokračovat.

Jak potom věřit politické a státní správě, že jejím hlavním úkolem je péče o zdraví lidu, kterou vždy (!) deklarují na prvním místě, když takto jednoduše ukončitelnou pandemii neřeší?

Precedenční příklad: Ústavní soud v roce 2004 vynesl nález, že u organizace svědků Jehovových je nutno prolomit rodičovské právo a nadřadit mu zdraví dětí.

Nález ústavního soudu ze dne 20. srpna 2004 (III. ÚS 459/03) - zdůvodnění: „Ochrana zdraví a života dítěte je zcela relevantním a více než dostatečným důvodem pro zásah do rodičovských práv a omezení náboženské svobody, kdy jde o hodnotu, jejíž ochrana je v systému základních práv a svobod jednoznačně prioritní! ...Konec citace.

Tedy ústavní soud ČR zakázal rozhodnutí rodičů z této církve, aby jejich děti užívaly náhradní místo krevních derivátů při transfůzi a lékařských ošetřeních. Tento nález - výnos proběhl přitom ve věci sporné, kdy náhradní deriváty jsou lékařsky testované, kvalitní náhrady derivátů krevních. Přesto soud rozhodl neponechat nic náhodě!

Je potom tragickým zanedbáním státní správy, že 800 000 českých dětí a nezletilých, (ve věci nesporné, právně zcela nezpochybnitelné s dostatkem existujících odborných důkazů) kteří se prokazatelně z nevědomí důsledků invalidizují a zabíjejí absurdní drogou - cigaretou (bez jediného popsaného kladu - s více než 100 000 odborných vědeckých prací, posudků o likvidačních účincích této drogy) ústavnímu soudu nejsou tyto důvodem k nálezu a přikázání opatření na jejich ochranu.

Nebo stát nemá jediného právníka, kterého by tato absurdní situace zajímala? Opravdu nenajdeme jediného člověka, který by rozumností napravil tuto tragickou situaci? Stát platí právníků celé legie, údajně právě pro ochranu státních zájmů, tedy našich, kdy zdraví dítěte je jistě na prvním místě! Možná by se jich pár mohlo ustrnout nad vlastními dětmi! Stačil by jeden.

Naopak tabákové výrobky a podnikatele chrání i před dopadem běžných zákonných norem, které kromě povinnosti před pandemií, kterou nemoc kouření (dg F 17) je, chránit, kupříkladu přikazují zcela jiný postup vůči jedům a nebezpečným látkám, než je prodávat jako dotovanou potravinu?

V této věci je neuvěřitelným pohrdáním práva, že v Česku doposud nebyl nikotin napsán na seznam omamných, psychotropních a jinak návykových látek ač je podle mnoha platných mezinárodních certifikací jednou z nejvíce návykových látek lidské historie, navíc s největším negativním společenským dopadem na zdraví a řivo obyvatel.

Jedná se o další pohrdání právem a zájmy občanů ve prospěch tabákové loby, tedy absolutní společenské minority občanů, kteří tvoří zisk invalidizací a zabíjením dětí i dospělých díky obrovské síle směrové kourpce a společenského vlivu.

Toto fakticky potvrzuje i velmi korektni a přesná informace, dopis od pana Plk. JUDr. Ladislava Vaňka, ředitele Policie ČR Brno, kterým odpovídá na stížnost - oznámení pana Mgr. Jiřího Jakla protii internetové propagaci tabákových výrobků zde.

Citace z dopisu policejního ředitele Plk. JUDr. Ladislava Vaňka: ...Mohu Vás ujistit, že nikotin, účinná látka obsažená v tabáku, není z hlediska trestního práva považován za společensky škodlivý. ...neboť (stát) právně nepovažuje nikotin za omamnou, psychotropní ani jinou návykovou látku, kdy jej ani nezahrnul do seznamu psychotropních a omamných látek, který je součástí příloh k zákonu č. 167/1998 Sb., o návykových látkách... Originál celé odpovědi zde.

Pokud porovnáme vlekoucí se válečný konflikt v Iráku s tím, co v "mírové" EU dokáže dotovaný tabákový průmysl, tak efektivita likvidační síly tabákové války je v poměru s Iráckým konfliktem 600 : 1 ve prospěch tabákového průmyslu! Na celkový počet mrtvých amerických vojáků, kteří tragicky padli za celou dobu Iráckého konfliktu potřebuje tabákový průmysl v EU necelé dva dny!

Také v koncentračních táborech nacistických zrůd umíralo méně obětí, než kolik dnes průběžně zabíjí v podstatě stejným klamem a lží tabákový průmysl. Inhalování tabáku je ve své podstatě nejúčinnější popsaná forma sebezplynování.

Nacistické válečné šílenství stálo denně život stovek obětí mezi vězni koncentračních táborů na území dnešní EU! Tabákový průmysl však při svých 1 808 civilních obětech vede i nad spalovacími sály a popravčími skupinami koncentračních táborů SS! Jejich zrůdná likvidační síla byla 1 498 mrtvých za den!

Lidské utrpení, vznikající lží a klamem, osobními ambicemi úchylných diktátorů či obchodníků je stejné, ať probíhá kdykoliv a kdekoliv. Mění se jen technologie tohoto činění. Musíme si přiznat, že žijeme v otevřeném válečném konfliktu, který počty svých mrtvých je tragický. Počty zraněných potom apokalyptický. Ještě plně neumíme dohodnotit, kolik nemocí a postižených občanů připadá na jednoho aktivního, či pasivního kuřáka, který se dotrápí a na nemoc z kouření zemře!

skutečnostVelmi neúplným (protože veškeré konsekventní důsledky tabakismu ještě známy nejsou) kauzálním přepočtem zjistíme, že na jednu smrtelnou oběť aktivního a pasivního kouření připadá (ČR) v okamžik úmrtí nejméně dva miliony nemocných, více či relativně méně kouřením postižených občanů pacientů - kuřáků a pasivních kuřáků.

O těchto věcech nejsme záměrně informováni, protože systém se nesmírně bojí otevření pravdivé informovanosti o tabákovém podnikání a jeho důsledcích, hlavně politických a správních záštitách! Přitom v naší zemi neexistuje člověk, kterému by nejméně jeden z příbuzných nezemřel a jeden neumíral na důsledky užívání této zákeřné drogy!

Kupříkladu u chronické obstrukční nemoci plic ještě ani neumíme přesně spočítat náklady na její léčbu (Ve Velké Británii v roce 1998 jen u této jedné položky tabákových nákladů vyčíslili škody na 40 miliard korun ročně), ale co je hrozivé, touto smrtelnou a v konečných stádiích nesmírně útrpnou chorobu (dominantně z pasivního a aktivního kouření) trpí osmsettisíc až milion čechů!

Dva tisíce pacientů tomuto důsledku tabákové války ročně podlehne a lékaři přiznávají, že neumí tuto časovanou hrozbu řešit. Politici, hygienici a filmový průmysl dále neslyší. Zajímavý dokumentární film, ale i opravdu otevřený rozhovor s plicním specialistou si můžete zdarma stáhnout také na našich stránkách zde.

Na ptačí chřipku od jejího objevení zemřelo ve světě 135 lidí. Na nemoc kouření zemře denně ve světě 13 698 lidí. Porovnejte si sami, kolik času věnovala média ptačí chřipce, kolik opatření celosvětově se podniklo, kolik peněz vynaložilo. Proč neporovnatelně větší utrpení z kouření, které navíc je téměř výhradně nemocí dětí, našim politikům nevadí?

Zákeřná válka politického systému, tabákového průmyslu s dětmi, ale jistě i dospělými je nejhorší konflikt historie. Přes mnoho let upozorňování od laické i odborné veřejnosti ji nadále prokazatelně a plně provozuje státní a politická správa, jakkoliv tvrdí něco jiného a konkrétně tuto genocidu zajišťuje hlavní hygienik ČR pan MUDr. Michael Vít, který přitom má v popisu práce tuto pandemii řešit.

Dvakrát jsme ho ve věci upomínali osobně, bezpočtukrát písemně. Při posledním jednání na vládě ČR se nám tento člověk smál do očí, vědom si zřejmě neskutečné moci politiky, tabákového průmyslu a participujících farmaceutických koncernů, kterým právě tabákový průmysl vyrábí pacienty a tedy přináší neskutečné zisky a velkou praktickou moc.

Tabák soběOpravdovým zločinem, domníváme se, je potom takzvané volné sdružení osobností veřejného života, rozumějte poslanců Ing. Jaromíra Talíře, MUDr. Jaroslava Zvěřiny a PHDr Waltera Bartoše a tabákového průmyslu Aliance Zákon 18. (Po zveřejnění tohoto článku zmizely fotografie výše popsaných i další informace z této domény a místo toho se objevil nápis o aktualizaci serveru). Tito pánové zřejmě nevěří ani svým kolegům zákonodárcům, ani moci dozorující a výkonné a spojili se proto přímo s tabákovým průmyslem! Tabákový průmysl ještě do ALiance Zákon 18 "laskavě" přibral Českou obchodní inspekci, Unii rodičů, agenturu STEM a co je mimo rámec chápání spolupráci s tabákovým průmyslem podepsal kdosi i za Českou školní inspekci!

Mnoho desetiletí odborníci upozorňují na takovéto "aktivity" tabákového průmyslu v mnoha státech, kdy tabákoví podnikatelé sami podvazují obranné možnosti dětí a rodičů tím, že vytváří podobná volná sdružení, která inzerují, že jim jde o ochranu dětí od tabákových drog a ve výsledku, lze prokázat, je obrovský nárůst dětských kuřáků a jejich spotřeba tabákových výrobků! Aliance Zákon 18 navíc zneužívá ve svém názvu zavádějící informaci, neboť se roky snaží podsunout české veřejnosti dojem, že zde existuje nějaký zákon, který by určoval věk od kdy je možno legálně kouřit!

Tato Aliance Zákon 18 sama distribuuje nesmyslné nálepky do obchodů, kde upozorňuje, že tabák si mohou koupit jen dospělí, právě kvůli paragrafu 18! On ale takový paragraf není! V naší zemi kouří legálně i devítileté děti, velmi důmyslně, tedy zcela neefektivně je omezen pouze zákaz prodeje mladistvým, ale nikdo nemá šanci jim odebrat jejich smrtící drogu, aniž by se sám nedopustil omezení výkonu jejich práva kouřit. Kouření dětí je v naší zemi legální!

Tyto nálepky pouze využívají odborných psychologických výzkumů, které jasně prokázaly, že takzvaná "Adult Choice", tedy volba dospělého děti přitahuje, protože kouření potom vnímají jako znak dospělosti! Tato "Aliance" navíc pořádá nejrůznější vzdělávací akce a programy, kdy defakto i dejure Phillip Morris vysvětluje, jak to udělat, aby děti nekouřily. Jsou jasná svědectví i ze strany čestných zákonodárců, hlavně ale odborné veřejnosti, že se jedná o jednoznačně a prokazatelně zrůdné, protabákové aktivity v jejichž výsledků je zatraktivnění kouření dětem a zamezení otevření celospolečenské diskuse.

Otevření společenské diskuse tato Aliance cíleně brání, neboť by pochopitelně naopak vedlo k zániku nejen Aliance Zákon 18, ale i k zániku absurdního ošetřování nejničivější drogy historie jako potraviny, jak dnes politické systémy tabákové podnikání chrání a dokonce dotují jako zemědělskou produkci!

Aliance Zákon 18 mimo jiné na svých stránkách píše, že jí jde o otevření celospolečenské diskuse nad kouřením nezletilých a my všichni Phillipovi Morrisovi "věříme", že prostě za desetiletí své promyšlené, zákeřné invalidizace a likvidace českých dětí, tuto diskusi svým obrovským vlivem a PR strategií otevřít neodkázal. Naopak! Počet dětských kuřáků i jejich spotřeba tabáku se za posledních šest let zdvojnásobila a dále má narůstající trend!

Nejméně třetina léků a zdravotních nákladů ( WHO, Deník Čt1 - doc. MUDr. Leoš Heger, CSc.) jde na vrub nemocí z kouření. Tabákový průmysl se přes veškerá fakta snaží mediálním vlivem navodit dojem, že kouření je na ústupu. Zde odborní lékaři v souladu s poznatky WHO jasně dokladují, že opak je pravdou. Zatímco dnes tabák zabíjí přímými důsledky pět milionů lidí ročně, v roce 2020 to má být dvojnásobek - deset milionů obětí ročně. Tabakismus díky dětskému kuřáctví prožívá dynamický nárůst.

Přesto je pro politiky tabák nejen otevřeným či skrytým sponzorem jejich stran, ale dále také potravinou (!), kterou je nutno v systému ochraňovat a spravovat. Tato pandemie není pro pana hlavního hygienika důvodem ani k vyhlášení pravidel obchodování tak, aby nevznikali zbytečně noví nemocní. Denně tak politická a státní representace ČR zmaří nejméně 50 dalších životů, neboť podle WHO tabák denně získá v ČR 100 nových dětí kuřáků. Onemocní všechny a nejméně polovina z nich tabáku v budoucnu po předchozím utrpení podlehne!

Navíc každý kuřák dvou balíčků cigaret denně a toto množství dnes neni výjimečné ani u mnoha kuřáků dětských, vystavuje své tělo takovému radioaktivnímu záření, jako kdyby chodil každé tři dny na roentgen plic! Vědí to kuřáci? Více zde v článku "Tabákový průmysl - producent smrti" od MUDr. Evy Králíkové CSc pro Mladou Frontu Dnes

děti s cigaretamiJe tragické a smutné, že k ukončení této šílené války by stačil týden zájmu a práce ministerských úředníků a skutečně jedna vyhláška o pravidlech pro obchodování této drogy již nemocným, ochranně dětí a doplňující povinné informace o skutečné devastační síle tabákových výrobků.

Neděje se nic, naopak máme zprávy o dalších připravovaných obstrukcích, které mají řešení této pandemie oddálit ve prospěch výdělků tabákových firem. Místo řešení této nemoci, ale najdete v potravinách propagační letáky a hry tabákového průmyslu. Zde jsou ukázky z jedné i soudněznalecký posudek, koho, že tabákoví producenti svými akcemi oslovují. Nezapomeňme, že více než 90% nových kuřáků jsou děti, nejčastěji začínají kouřit ve věku dvanácti až čtrnácti let a tato věková hranice se stále snižuje. Zejména ve velkých městech kouří už desetileté děti!

William B. Davis – X-FilesOpravdu nenajdeme zákon, který by na rozdíl od autorských práv filmařů, chránil právo dítěte na život?

Pokud si "ilegálně" vypálíte CD s oblíbeným filmem, tedy hranou reklamou na tabákové výrobky, kterou je 90% filmových produktů na velkých trzích, filmaři a jejich ochranné svazy Vás zažalují. Filmové produkce, které prokazatelně propagují a rozšiřují po světě masově nemoc kouření se zřejmě nezodpovídají nikomu.

Místo informace o účincích kouření před filmem "běží" varování od "FBI", že kopírování filmů je tresné. Snad ho tam píše sám tajemný muž, William B. Davis z oblíbených Akt X, který minimálně dva, samozřejmě také kouřící agenty (foto ze seriálu vpravo) FBI úkoluje s neodmyslitelnou cigaretou v ústech!

Sculiová – Mulder, X-FilesPokud ale odborní lékaři a vědci k dnešku už více než statisícem kvalifikovaných studií prokázali zhoubné účinky tabákových výrobků a dokonce (Psychologie dnes 4/2006) zdokladovali, že do roku 2050 má vymřít miliarda lidí na přímé následky kouření, neděje se nic! Produkční centra dále učí děti kouřit.

Dnes už tak promyšleně a cíleně, že podle WHO denně ve světě poprvé okusí cigaretu 100 000 dětí! Denně se jich také 368 000 narodí! Tabák má geniální a efektivní matematiku.

V České republice kouří 800 000 dětí a mladistvých (Čt1 - Události 7. 5. 2006), ač by jim tabákové výrobky vůbec neměly být prodány. Za posledních šest let se počet dětských kuřáků i jejich spotřeba tabáku zdvojnásobila.

Chybí informace a dokumentární, ale i hrané filmy, které by vyvážily masivní filmovou reklamu (90% celovečerních filmů ve velkých distribučních sítích je reklamou na tabákové výrobky a kouření), předtočenou na desítky let a neustále se doplňující a rotující v médiích.

Tabákový průmysl rád říká, že děti si mají hlídat rodiče. Jenže my žijeme komunitním způsobem života, kdy rodiče tvoří hodnoty státu a nemají šanci efektivně uhlídat své děti, které jsou 24 hodin denně motivovány nonstop filmovou kampaní, probíhající v kinech i televizích, pro kouření! To je vědomá lež. Děti od tabáku může uhlídat jen kvalitní zákonná norma, ošetřující prodej tabáku a povinné informace médiím i před filmy, kde je cigareta zobrazena.

Není pravda, že kouření z pláten kin pomalu mizí! Opak je pravdou. Akademická obec Smoke Free Movies, spolupracující s vládou USA, ale také WHO a dalšími zdravotně ochrannými organizacemi, prokázala, že v posledních letech je nejčetnější a nejagresivnější reklama kouření filmem za uplynulých 50 let, namířená na nejmladší generace diváků, děti a mládež!Svědčí o tom i hvězdně obsazený (James Gandolfini, Susan Saradon, Kate Winslet, Steve Buscemi...) nový film (2005) slavného herce a režiséra Johna Turrturo Romance nad Cigarettes. Oficiálním plakátem tohoto filmu naši kolekci uzavíráme a děkujeme Vám za pozornost.

Prosíme také o Vaši pomoc, protože ji bez aktivního přístupu a stálého tlaku nemůžeme čekat od těch, které tabák, tedy smrt a utrpení živí. Od politiků, filmových a sportovních celebrit, či “dobročinných“ fondů, které ve skutečnosti jen zakrývají a pomáhají pronést tu nejhorší a nejabsurdnější nemoc našich dějin, jež fakticky naprosto zpochybňuje veškeré civilizační snažení - pandemii dětského tabakismu.

Pokud se jako nejúspěšnější tržní produkt lidské historie "prokáže" smrtící droga nikotin, kvůli které navíc užíváte v jejím nosiči - tabáku a papíru přes 4 000 dalších chemických látek včetně nejnebezpečnějších kancerogenů a mutagenů, které působí nejhorší nemoc - pandemii lidské historie se stovkami miliónů mrtvých a nemocných. Pokud tato droga nemá jediný popsaný klad, ale naopak ve 100 000 vědeckých pojednáních popsány desítky tragických zdravotních a sociálních důsledků.

Pokud se do společnosti dostává klamem a cenzurou, politickou, tedy správní ochranou. Pokud na ni systém navádí v 90% malé děti ve věku 9-14 let. Pokud je systémově chráněna od jakékoliv reflexe a přestože má k polovině tohoto století zabít už milardu lidí, je obchodována a dotována jako potravina a dětem ponechána k legálnímu užívání, politika je zcela nevěrohodný a zavádějící klam, chránící zločinné spolčení tabákového průmyslu!

Zde
zpravodajci Aktualne.cz jasně zdokladovali, že stát - politická reprezentace zcela neoddůvodněně, nevysvětlitelnými daňovými postupy z tohoto zločinu na faktické likvidaci českých dětí profituje, místo toho, aby zajišťoval dle svých závazných deklarací nápravu ve prospěch záchrany zdravého života českých dětí a rozumné správy věcí veřejných.

Pomozte prosím text šířit - kliknutím na obálku pod čarou a přeposláním přátelům a známým.

Nicotiana tabacumJsme do posledního nevědomými služebníky našeho strachu a nepochopitelné úcty k ničící, nesmyslné droze, které odevzdáváme nejen naše životy, ale celé generace příští i faktickou správu systému.

Vždyť denně se vykouří ve světě 16 miliard cigaret, denně velmi (!) optimistické světové oficiální zdravotní statistiky připíší tabáku 13 698 obětí! Toto číslo podle vědců v příštích dvaceti letech stoupne na 27 396! Denně je z kouření aktivního i pasivního nemocna milarda a půl obyvatel planety! Tak si z nás udělala, prostřednictvím politických systémů, hostitele jednoletá tabáková bylina!

Tato původně šamanská, (nejen o šamanském kouření je unikátní "Malá kniha o velké závislosti", kterou si můžete zdarma stáhnout zde), výrazně halucinační droga ovládá naši politiku, kulturu, chování, zdraví a systémově gumuje rozumnost a lidský život z planety. V souvztažných krocích také tím, že pro své udržení v systémech politickou korupcí zdegenerovala ochranné prvky státních zdravotních a preventivních institucí. Tak po desetiletí systémem mohou projít i další škodlivé produkty, stejně jako politická rozhodnutí, která fakticky likviduji životní prostředí i život na zemi.

Důkazem je prostý fakt. Padesát let od vědeckého a k dnešku statisícinásobného zdokladování, že kouření je smrtelná nemoc bez jediného kladu, jej politici dále udržují v systému jako potravinu a ochraňují, přestože jeho hlavní obětí jsou nevinné děti a působí v systému jako primární, přitom absoluteně jednoduše řešitelná, samostatná příčina nemocí a úmrtí.

Stále je čas zachránit kvalitu života milionům dětí, neděje se však nic! Už pátá generace kuřáků (oficiální popsání rakovinotvorného účinku cigaret - 1950) vzniká jen díky politické ochraně této drogy v naprostém rozporu s deklarací politiky jako správy veřejného zdraví a prospěchu.

Místo podpory řešení pandemie dětského kuřáctví státy sponzorují a dotují filmové festivaly a produkce, výrobu filmů, které tuto nemoc, vizuální infekt, dále šíří mezi nejzranitelnější vrstvu společnosti - děti. Důsledky této anomálie jsou zdrcující a společnost fakticky i duchovně vymírá pro exhibice minoritních, úchylných nomenklatur kultury a politiky - zatímco tabákové firmy samy provádí prevenci kouření způsobem, který působí dynamický rozvoj této likvidační drogové závislosti.

Luxusní vily produkčních a filmových celebrit zcela prokazatelně (!) a dominantně jsou vystavěny z utrpení a nemoci stovek milionů jejich věřících - diváků. Dětí, ale i dospělých, kteří si nechtějí přiznat, že by jejich hvězdy byly ochotny pro chorobnou touhu exhibovat své představy či tělo, nebo prostě jen pro výdělek, se podílet na nejhorší genocidě našich dějin.

Jediný film nestojí za to, aby kvůli jeho příběhu onemocnělo a později této nemoci podlehlo jediné dítě!

Vědci přitom prokázali, že filmový průmysl fakticky doplňuje tabákovému zemřelé kuřáky novými, dětskými a to už několik desítek let! Denně, dominantně z touhy napodobit filmové - televizní hrdiny, kulturní celebrity, okusí svou první cigaretu nejméně 100 českých dětí! Mechanismus tabákových dealerů nemá chybu.

Zastavme tato nesmyslná jatka a začněme už tabákovou kulturu a její tragické, apokalyptické důsledky vnímat! Nebo opravdu věříme tomu, že devítileté, dvanáctileté děti se mohou kvalifikovaně a svobodně rozhodnout pro sebezničující drogu - kouření! Že jim do toho prostě společnost nemá mluvit?

Skutečně má společnost jen příhlížet tomu, jake se statisíce českých dětí, často od osmi, devíti let věku invalidizüjí, znehodnocují si zdraví a zkracují život? Pro profit úchylné, sadistické minority tabákových "podnikatelů", kteří se bez skurpulí a klamem, censurou dále živí likvidací svých zákazníků, jejichž zásadní část tvoří děti?

Tomáš otec a Tomáš syn HanákoviPředkládá:
Redakce projektu na ochranu dětí od tabákových drog
Tomáše Hanáka a spol.
Řetěz lásky k dětem
(foto: Barbora Hanáková)

Průběžně zpracovávaný seznam podpory projektu "Řetěz lásky k dětem" na iniciaci ochrany dětí od tabákových výrobků naleznete v sekci nejsme sami.

Děkujeme za Váš zájem a prosíme Vás o aktivní podporu vzniku zákonné ochrany dětí od tabákových drog. K dnešnímu dni je dětské kouření stále legální, chybí jakýkoliv efektivní systém řešení! Nárůst dětských kuřáků je za posledních šest let na dvojnásobku, jako i jejich spotřeba tabákových výrobků. Chybí pravdivé informace o této zdrcující pandemii, které by vyvážily stálý a efektivní tlak filmové propagace kouření, ale i jednotlivých značek tabákových produktů.

Autorizované logo projektu, autor Alexander PetreOdbornou a společenskou garanci základních požadavků projektu "Řetěz lásky k dětem" - www.retezlasky.cz, na aktivní státní ochranu dětí od tabákových drog přijali:


MUDr. Jiří Votruba - odborný vedoucí lékař, Nemocnice Na Homolce
MUDr. Petr Kalina - odborný psychiatr, soudní znalec
Profesor PhDr. Miloslav Petrusek, CSc. - Fakulta sociálních věd Univerzity Karlovy
Profesor PhDr. Karel Rýdl, CSc - fakulta humanitních studií Univerzity Pardubice
Mgr. Ivana Sovišová - ext. redaktorka vzdělávacích pořadů ČT
Profesor MUDr. Leo Steinhart, DrSc. - lékař, radiolog, čestný člen Evropské společnosti pro radiologii srdce
MUDr. Miroslav Škapík, CSc. - lékař, publicista
Martin Škrobák - masér, vedoucí a organizátor informačních hlídek Řetězu lásky v Praze
Mgr. Irena Vašátková - psycholožka, soudní znalkyně
Akad. Arch. Ing. David Vávra - architekt, herec a spisovatel, scénárista
Ladislav Vojtíšek - systémový analytik, zakládající člen projektu
Tomáš Hanák - scénárista, spisovatel a herec, zakládající člen projektu


Plnou podporu základním požadavkům projektu vyjádřili:
MUDr. Milana Šachlová, CSc. - předsedkyně Ligy proti rakovině Brno
Prof. MUDr. Zdeněk Dientsbier, DrSc. - předseda Ligy proti rakovině Praha

Převzato s laskavým svolením redaktorů www.retezlasky.cz

Dodatek

V USA získal tabákový průmysl v roce 2 007 více než 400 000 nových dětských kuřáků, údaje ověříte kliknutím na ikonku pod textem.

V České republice denně tabákový průmysl získá do nemoci kouření více než sto dětí! V roce 2 006 to bylo nejméně 37 000 dětí. Podle oficiálních, státních informací třetina, (někdy je uváděna polovina) dětí svému návyku po předchozí nemoci a často dlouholetém utrpení podlehne.

Pokud tedy budeme věřit oficiálním informacím, že tabák (zřejmě jakýmsi zázrakem (?) působí smrt selektivně. Tedy likviduje jen jednoho ze tří lidí. Podle této logiky jsou tedy dva ze tří lidí duchové (?), kteří nemají fyzické tělo, neboť to podléhá škodlivým a smrtícím účinkům kouření bez výjimky!

Tabákové výrobky jsou výrazně halucinogenní drogou, která drží své oběti ve stavu změněného vnímání a posuzování skutečnosti, kdy neumí rozpoznávat mezi skutečností a iluzí, plně podřízeni účinkům této drogy.

Film ke stažení v HQ kvalitě zde. Pokud Vás zaujal, podpořte jej prosím kliknutím na ikonku obálky pod textem a pošlete dalším. Děkujeme

Děti bez tabáku

Poslední komentáře
07.06.2016 18:25:18: Je zřejmé, jsi se nespletl :-P půjčka 2000 ihned
26.09.2010 16:28:32: Vaše fakta,týkající se účinků kouření jsou z 80% nesmysly.Vaši Mudr.Judr. a další nemají nic než svo...
 
Motto: ...Politik je osoba, která běhá po poli se skřivánkem v kleci a křičí: "Jen se podívejte, jak si tady pěkně létá a to jen proto, že tady s ním běhám"...