911 Zakázaný deníček

On-line Filmy, které Vám televize nepustí, zprávy, které Vám noviny nesdělí...

Homepage

Jak nám budou slušet čipy?

Doba, kdy si pod nějakou mediální kampaní odhlasujeme čipové označení se velmi blíží, podívejme se na zvětšenou fotografii této ozdoby, kterou podle plánu politických elit bude brzy nosit každý z nás.
Před 15 lety badatel-konspirolog David Icke prohlásil, že cílem veškerého snažení Nového Světového Pořádku (NWO) je získat nad bytostmi (lidmi) definitivní přímou kontrolu, což umožní přímé napojení čipů implantovaných do lidské tkáně na satelity.  
Dámy a pánové, píše se rok 2008 a ta doba se velmi přiblížila.
 
Jak v prosinci 2006 oznámila ve své tiskové zprávě nadnárodní telekomunikační společnost ORBCOMM, provozující satelitní síť, uzavřela smlouvu se společností VeriChip™ Corporation, dcerou Applied Digital a stane se "providerem satelitních a telekomunikačních služeb pro aplikace, které jsou vyvíjeny pro první na světě "implantable radio frequency identification" (RFID, implantovatelné radiofrekvenční identifikační) mikročipy, nazývané také VeriChip™. 
 
Jak uvádí smlouva, obě společnosti budou také spolupracovat a vyvíjet nové vojenské, bezpečnostní a zdravotní aplikace pro použití ve Spojených státech i po celém světě.
 
Podíváte-li se, kdo stojí za společnostmi Verichip Corporation a Matrics, zjistíte, že to jsou stále titiž lidé, kteří si jdou nekompromisně za svým. Své symboly se již ani nerozpakují vsadit do připravovaných čipů. Čvrtá říše se pomalu stává skutečností....
 
 

.

možná právě takovéhle krasavce budete brzy nosit pod kůží... (mnohonásobně zvětšeno) ..
Poslední komentáře
07.06.2016 21:27:43: зачот!!!! :-) inzerce nebankovnich pujcek sk
22.03.2008 23:24:55: Nevím,ale ten symbol mi připomíná hákový kříž.
 
Motto: ...Politik je osoba, která běhá po poli se skřivánkem v kleci a křičí: "Jen se podívejte, jak si tady pěkně létá a to jen proto, že tady s ním běhám"...