911 Zakázaný deníček

On-line Filmy, které Vám televize nepustí, zprávy, které Vám noviny nesdělí...

Homepage

Jak se peklo přistání na měsíci? + video

Aneb facka jako vědecký argument.....

Nemám sebemenší oprávnění posoudit takto složitou otázku. V tomto článku bych ale chtěl upozornit na rozdílný vědecký přístup ke zkoumání fakt, zda je možné, aby v roce 1966 lidé nejen doputovali na měsíc, ale aby měli pro tuto cestu tak perfektní video a fotografické důkazy.

 Astronaut Buzz Aldrin on the Moon - 1969 - Great Moon Landing Hoax - Did NASA Fake the Moon Landings? Discover the Truth About the Moon Landing Hoax

Z pohledu mého bádání otevřených zdrojů se ukazuje, že mnohem více racionálních vědců postupně prokazuje, že v této dokumentaci jsou neuvěřitelné trhliny. Zmiňme ty nejznámější jako „třepotání“ vlaječky USA ve větru, který jak prokázáno na měsíci nefouká, či podivnou souhru okolností, kdy fotografie nezachycují hvězdy a vždy se fotí před „koncem“ měsíce (viz - foto Astronaut Buzz Aldrin on the Moon in 1969 NASA)

 Další fotky mají veliké nesrovnalosti ve „stínech“, tedy nejen, že fotografie opravdu vždy končí velmi krátkým horizontem, ale také jejich nasvětlení je často vysvětlováno přisvěcováním reflektory, protože stíny, které při jednom zdroji světla jdou vždy paraelně se u "měsíčních" foteček často mnoho násobně rozcházejí.

Stejně jako mnoho vědců ( viz film, tento bohužel dosud nepřeložený, ale i pro nás neznalé angličtiny má vysokou výpovědní hodnotu ) se marně snaží upozornit na to, že by kamery, které nebyly upraveny pro tuto formu snímání, stejně jako filmový materiál, nevydržely obrovské teplotní výkyvy měsíčního prostředí. Jako poslední zmíním fakt, že v té době také nebyla známá technologie, kterou by se kosmonauté mohli dorozumívat s Houstonem, potažmo přenášet první krok člověka na měsíci televizní sítí, (což jistě nemusí znamenat, že fakticky neexistovaly - proč potom ale tvořit plagiáty fotografií a videí z měsíce, viz film?).  Jako poslední konkrétní příklad uvedeme světoznámou fotografii otisku kosmonautovy boty - jak ale vytvořit ve vysušeném pachu otisk stopy, který připomíná spíše kvalitní sádrový odlitek, je problém otisknout stopu i do vlhkého písku pobřežní pláže, na měsíci potom je to podle dosavadního vědeckého poznání zhola nemožné, vida stopa je však tady! (foto zachycuje podle NASA stopu Neila Armstronga při jeho vykročení na měsíci)

Záhad kolem filmové a fotografické dokumentace je opravdu mnoho. I když neumíme dobře anglicky, je velmi zajímavé shlédnout následující dokumentární film "Konspirace kolem výletu na měsíc", který je natolik popisný, že překlad ani není třeba. Nepřiklání se na tu, kterou stranu, nezpochybňuje nikoho, každý si může udělat závěr svůj.

 

 

       Co si tedy naši přední popularizátoři myslí o názoru, že přistání člověka na Měsíci byl podvod?

       Tuto otázku se rozhodli položit redaktoři Měsíčního deníků čtyřem předním vědcům v naší zemi a laskavě uvolnili videa s odpovědí ke stažení na svých stránkách. Dovolil jsem si vybrat odpověď, která hovoří myslím nejvěrohodněji. Pan docent Grygar totiž informuje veřejnost o tom, že jeho jedinou odpovědí na tuto otázku je facka!

http://mesic.hvezdarna.cz/2006/12/msn-podvod.html

       Těžko nezaujatě komentovat tuto velmi arogantní, fanatickou odpověď od člověka, který u nás vyučuje právě, mimo jiné Astronomii, který je placen státem za výzkum v této oblasti, nemohu nezmínit, že tato situace už tu jednou byla. Bylo to v Německu, kdy odpůrci kupříkladu teorie o nadřazenosti rasy, tedy čestní vědci platili opravdu tragicky a v důsledku my všichni až po dnes.

       Je mimo možnosti mého pochopení, jak může takový výrok připravit a na kameru pronést někdo, kdo se ohání tím, že věda je soubor důkazů. Pokud je dnes jeho důkazním řízením fyzické napadení, co přinesou další dny, kdy už podivnosti nejen kolem „přistání“ na měsíci budou čím dále tím zjevnější.

Poslední komentáře
07.06.2016 22:52:52: který abstraktní myšlení ??? pujcky pred vyplatou na ucet
07.06.2016 21:26:26: A je быват ??? nebankovní půjčky provident
23.08.2015 18:47:59: Na této stránce si můžete stáhnout zdarma smiley Assassins creed brotherhood crack World of tanks mody...
16.06.2015 22:26:39: tam jsou některé běžné 8-O velmi rychla pujcka jeste dnes
 
Motto: ...Politik je osoba, která běhá po poli se skřivánkem v kleci a křičí: "Jen se podívejte, jak si tady pěkně létá a to jen proto, že tady s ním běhám"...