911 Zakázaný deníček

On-line Filmy, které Vám televize nepustí, zprávy, které Vám noviny nesdělí...

Homepage

mmmmm

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "2050":
Vazeni, pokud Vase prispevky cte nejaky komunista, tak musi jasat, protoze zde je videt dopad propagndistickeho vyplachu mozku. "Jen ten oficialni nazor je spravny a vsechny ostatni jsou trestne". To, ze media maji velikou moc je bez diskuzi. To, ze v 60tych letech tv technika byla velice omezen je fakt. Moznosti kontroly a overeni urcitych zalezitosti minimalni. Rusove uverejnovali vysledky letu az po navratu rakety a to jen v pripade uspechu. Sam si pamatuji, jak byl “primy prenos” startu jakesi rakety z Bajkonoru. Na zaberu startujici rakety se postranni pomocne konstrukce, ktere jsou pred startem opreny o raketu osdouvaly zpusobem, ktery daval predstavu, nekolika muziku, tlacicich na dvoukolaku papudneklovou vezicku, Cele se to klepalo, traslo a pohybovalo velice skubane. Ale k Mesici.Pokud nekdo prinese jakekoliv namitky proti zabehle teorii tak je mym pravem se tim zabyvat a mit moznost to posoudit. Dukazy, ktere vyvraceji fakta o pristani na Mesici jsou dosti padne. Ve zminenem dokumentu, kde se k tomu vyjarduji odbornici z NASA nepadl ani jediny protidukaz, jedine vysvetleni. Jediny argument je, “ze je to vymysl”. A co se tyce mesicniho prachu o kterem se tu nekdo zminoval. Pokud si dobre pamatuji, tak jsem cetl, ze pri projektech sidleni Mesice je jeden z vaznych problemu mesicni prach, ktery je tak jemny, ze pronika oblecenim, klouby stroju a po urcite dobe nici veskera zarizeni.A co se tyce pochybnosti, tak to je vysada lidi, pokud nebudeme pochybovat, tak se nikam neposuneme.A tem, co se tak vehemente zastavaji teorie pristani bych doporucil, hodne ctete a to i to, co neni jen doporuceno oficielnim uradem pro chytrost a hlavne premyslejte sami. Ono to je nekdy dobre. Na Mesici byl stejne prvni Cimrman.P.S. Jo, a taky by mne moc zajimalo, kdo vlastne tocil ten start modulu z Mesice. Kamera svenkuje se startujicim modulem. To tam nekdo zustal?
A já si myslím ,že to nebude a stovka ,co byla do toho zasvěcena . Zbytek byl kompars (křoví). Uzavřené studio a digitální úprava filmu ,moc lidí nepotřebuje.
Obdivuji naivitu popíračů,když věří,že by to ty tisíce na tomto údajném "podvodu " angažovaných lidí dokázali utajit!
Hopp
... ono, je trochu problém v tom, že pokud my máme nějakou představu o tom, jak to je, tak se vždy hluboce mýlíme. A všem popiračům přistání na měsíci vzkazuji: Vy jste tam byli, že víte jak se chová měsíční prach, Vy víte jak se odrází světlo od měsíčního povrchu? Pokud jste tam nebyli, tak vaše argumenty mají velmi velké trhliny důvěryhodnosti. Jak to s takovou jistotou můžete vědět????Jinak, myslíte si že by rusové, kteří do té doby vládli vesmíru a sami se velmi snažili být na měsíci první, že by nechali američanům projít tak velký podvod? A nechali si takto vzít veškerou prestiž kterou měli a kterou dokazovali světu že socialisticko-komusistické zřízení je lepší než demokratické? Že jsou prostě lepší než západ. Opravdu si to myslíte? Pak zasloužít e už jenom tu facku .... bez urážky.Je to jak s dětmi. Pokud vás neposlechnou a nedají si věc vysvětlit, není jiný způsob jak je to naučit. No a s váma je to stejné. Jak se říká: Moudrému napověz, hloupého trkni ......
Gagarin nikdy nebyl ve vesmíru a prvním astronautem na světě byl J.Glenn .

Protože to co tvrdil že z okénka své údajné kosmické lodi viděl nemohla být pravda,jelikoš naše Země se pod takovým to úhlem a z takové strany pohledu,výšky i ročním období jeví jinak než Jurij G. popisoval!

Toto jsou dnes vědecky a nad jakoukoliv pochybnost dokázána fakta!Tak a teď mi tuto hovadinu vyvrať!

Vědecky.

Jen hlupák používá fyzické argumenty a to proto ,že mu docházejí vědecké fyzikální argumenty.
Proti lidské blbosti žádný vědecký argument nezabírá.Takže ta facka je jediná možná odpověď.Třeba se dotyčnému po ní rozsvítí.Druhou možnou odpovědí by bylo dotyčného chytit za límec,na ten Měsíc dokopat a v těch stopách,které tam zůstal mu vymáchat hubu.Každý jiný sebevědectější argument dotyčný blbec popře.

Martin
smiley No nikdo se nečílí, ale pokud média do lidí cpou nehorázné lži, jako kupříkladu tu, že astronauté byli na měsíci a někdo to vědecky doloží, že to není možné, tak odpověď našeho vědce, že by takový člověk měl dostat facku je k zamyšlení...
Nevím,proč se kdo čílí k vůli této facce.Ona totiž vůbec nebyla zamýšlená jako argument,nýbrž pouze a jen jako spravedlivá odpověď na blbost!

1  
2  

 
Motto: ...Politik je osoba, která běhá po poli se skřivánkem v kleci a křičí: "Jen se podívejte, jak si tady pěkně létá a to jen proto, že tady s ním běhám"...