911 Zakázaný deníček

On-line Filmy, které Vám televize nepustí, zprávy, které Vám noviny nesdělí...

Homepage

Nejšílenější okamžik 1. světové války, aneb smrt přichází zezadu…. - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "2345":
Oriflame registrace
Oriflame nové registrace - nakupujte přírodní kosmetiku Oriflame za kolik a jak často chcete. Aktuální katalog Oriflame, objednávky a registrace.

Pracovní nabídka - Využijte výdělkové příležitosti, kterou vám nabízí Oriflame. Práce s kosmetikou Oriflame je možná již od 15 let. Zajímavá a krásná práce či brigáda.

Přidejte se k nám na facebooku a nenechte si ujít soutěže o zajímavé ceny a novinky ze světa Oriflame.
Oriflame katalog
Kosmetika Oriflame - atraktivní kosmetické výrobky Oriflame se slevou 23%

Oriflame registrace nových členů - nakupujte kosmetiku Oriflame o 23% levněji, zaregistrujte se k Oriflame CZ nyní zdarma

Oriflame kosmetika CZ - registrace nových členů Oriflame z celé ČR, stále aktuální katalog Oriflame

Oriflame registrace zdarma - Fantastická možnost pro všechny nové členy Oriflame! Připojte se k Oriflame ještě dnes a nakupujte kosmetiku Oriflame o 23% levněji.

Výdělková příležitost pro každého - Přidejte se k Oriflame CZ a začněte si vydělávat. Určete si svoji pracovní dobu a vydělávejte peníze s Oriflame!

Staňte se fanouškem našich stránek Oriflame na Facebooku, najdete zde aktuální informace o kosmetice Oriflame, zajímavosti, tipy pro vaši krásu a soutěže.

E-shop s kosmetikou Oriflame pro vaši krásu a zdraví. Nakupujte online, 24 hodin denně, zasíláme po celé ČR.
Pěkná stránka o privat praha najdete také zde. Ano, je to tak
Podobná situacia sa odohrala na vychodnom fronte.Tamtrvalo primerie dlhsie. Mam to od priameho ucastnika. Z jeho pohladu tam pre normalizaciu stavu Rusi povolali krvilacnych kaukazcov a aziatov...
velkej Bad
Je až s podivem, že kolem každé hovadiny je diskuse jako hrom. O kvalitě diskusních příspěvků raději pomlčím. Jedná-li se o závažnou věc významnou pro celé lidstvo, je ticho jako v hrobě. Je mi to nepochopitelné. Já sám nejsem účastníkem diskuzí. Dnes vyjímečně. Zdravím.
Jaroslav Steiden
Vzkaz pro ,,Vás“Války jsou jako nějaké strašné nemoci, jako bída, jako všechny ty hrozné věci, které se na světě dějí a o kterých sice víme, ale nevěříme, že by někdy mohli potkat i nás. Instinktivně se snažíme sami sebe ochránit a tak se stále ujišťujeme a doufáme, že nám se to nikdy nestane. O válkách raději vůbec nepřemýšlíme a v duchu je přisuzujeme jiným lidem, lidem někde hodně daleko.

Za posledních 5 500 let prožilo lidstvo 14 500 válek. To znamená,že v průměru na jeden rok připadaly 3 války. V těchto válkách zahynuly 3 miliardy a 640 miliónů lidí.

Ve dvacátém století během života jedné generace došlo ke dvěma světovým válkám.

V té první padlo asi 10 milionů lidí a 20 milionů bylo zraněno.

V té druhé padlo 32 milionů v boji,asi 15 milionů bylo vyvražděno v koncentračních táborech a věznicích a 35 milionů bylo zraněno.

Početnost válek nepoklesla ani po r.1945.Jenom v poválečných čtyřiceti létech vypuklo asi 50 válek a došlo k nejméně 200 mezinárodně závažným konfliktům ohrožujících suverenitu států, a ani v jednom z těchto konfliktů nešlo o formálně vyhlášenou válku.

Po celém světě dnes na různých místech také bojuje i více než čtvrt milionu dětských vojáků.Copak to šílenství nikdy neskončí ???Možná že to ani nechcete ?

Možná chcete, ale jen v koutku svého nitra a velmi málo ?

Možná ani nevíte, že by jste vůbec mohli ,,chtít“ něco jiného ?

Možná považujete současný domnělý mír za naprostou samozřejmost a jistotu ?Současné dny, vámi považované za mírové, však nejsou ničím jiným, než-li přípravou na další nesmyslnou válku.Že není možné vzepřít se generálům ?

Že není možné neuposlechnout rozkaz ?

Že není možné mírové řešení konfliktů ?Vše je možné – stačí jen ,,CHTÍT“!

Záleží pouze na ,,Nás“, zda se necháme opět tupě naverbovat !- Příkladem by nám měli být lidé, jenž v průběhu 1. světové války, v době Vánoc, složili na obou stranách zbraně. Tento příběh, se odehrál v zákopech První světové války na Štědrý večer roku 1914, když v létě 1914 vypukla válka, překvapila a pohltila miliony mužů.Během onoho Štědrého večera se nemyslitelné stalo skutečností: vojáci vystoupili ze svých zákopů, své pušky nechali za sebou a podali si ruce se svými nepřáteli. - ,,Bez nepřátel není válek“

(Tento příběh byl zfilmován pod názvem ,,Šťastné a veselé“,

jakožto okamžik lidskosti, který se zapsal do historie.)Již v tomto prvním válečném konfliktu světového rozměru byly poprvé použity zbraně hromadného ničení. Konkrétně ,,chemické“, a to například ,,yperit“

Tehdy si lidé ,,přísahali“, že tato válka je i válkou poslední.

- Ať již tedy chcete nebo nechcete, dnes je naši prvořadou a nejdůležitější povinností vůči sobě, minulým a hlavně budoucím generacím, tuto přísahu beze zbytku,,NAPLNIT“!!!,,Tak přísahám(e)“http://nwoo.org/

1  
2  

 
Motto: ...Politik je osoba, která běhá po poli se skřivánkem v kleci a křičí: "Jen se podívejte, jak si tady pěkně létá a to jen proto, že tady s ním běhám"...